Poskytované služby našim hostům

 

Salónek s kapacitou 40 míst, je oddělený posuvnými dveřmi od prostor restaurace.Jeho součástí je pódium a taneční parket. Ze salonku můžete pohodlně přejít do zahradní restaurace na terase.
Zahradní restaurace na terase, má kapacitu 30-ti míst, a je  otevřena vždy za pěkného počasí. Je umístěna nad tribunou fotbalového stadionu která poskytuje 200 míst k sezení. Zajišťuje nejenom dokonalý výhled na hřiště, ale i na panorama Beskyd. Tento výhled, zvlášť ocení fanouškové bystřického  fotbalu, kteří  v době zápasu jejich týmu, spojí příjemné s užitečným.
Pro sportovce nabízíme fotbalová dvě hřiště. Tréninkové hřiště o rozměrech 98 x 59 m a hlavní hřiště o rozměrech  100 x 68 m.  Dále pak 5 šaten o kapacitě 80 osob,  2 sprchovací místnosti (  10 sprch ) a sociální zařízení. Cenu za pronájem šaten a hrací plochy lze uzavřít dohodou, dle tréninkových jednotek a požadavků klientů.

Půjčujeme dětská, dámská i pánská kola.Také rodiče uvítají kolo s tažnou tyčí za dětský vozík až pro 2 děti.Pro venkovní vyžití na umělém hřišti zapůjčíme rakety na tennis, badminton, míč na nohejbal.

Pro ubytované hosty jsme zavedli jídlo až na pokoj-dle přání hosta,snídani na určitou hodinu atd.

Klubovna,která je v budově penzionu-viz foto klubovna,může sloužit k mnoha účelům: školení,zapůjčení projekce s plátnem, LED TV, DVD přehrávač a to až pro 25 osob.