Fotogalerie: O nás

Restaurace a penzion Stadion 

  


 
 
   

Restaurace STADION se nachází v centru obce Bystřice nad Olší,  pár kilometrů od státní hranice s Polskem. Je obklopena malebným pohořím Beskyd, v čele s vrchy Čantoryje, Javorový, Ostrý a Kozubová.


Nabízíme příjemné prostředí restaurace se skvělou kuchyní, budete-li chtít s přáteli posedět v klidném, útulném  prostředí, můžete využít služeb naší kavárny a příjemné posezení je i na prostorné terase s kapacitou až 30 osob,venkovním posezením (až 40 osob) s výhledem na jízdárnu a venkovním výběhem koní, krásný výhled do okolí. Pro rodinné oslavy nebo firemní akce, nabízíme oddělené prostory společenského sálu.
V bezprostřední blízkosti se nachází Penzion STADION a Penzion STADION SUPERIOR 3+. Celý komplex disponuje vlastním bezplatným parkovištěm, venkovním posezením, dětským hřištěm s pískovištěm.


Náš areál je situován v klidné části obce vzdálené od centra asi 300m a je tedy  velmi dobře dostupné i pěšky. Nejbližší autobusová zastávka je umístěna v tomto centru a vlaková stanice je asi o 300 m dále. Kolem obce vede mezinárodní silnice E75, po odbočení na centrum obce Vás místní ukazatele spolehlivě dovedou do našeho komplexu. V naší blízkosti také vede cyklotrasa Radegast - Trojmezí 6085 a 6087, takže k nám můžete bezpečně přijet i na kole.
Nejbližší města jsou Třinec, Jablunkov a Český Těšín.

Ubytování - penzion Stadion

 

Ubytování v našem penzionu, je rozděleno do dvou částí, nově otevřené křídlo A ( Penzion Superior 3+ ) a původní křídlo B ( Penzion STADION ).  Křídlo B má dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV se satelitními programy, ledničkou a pokoje tři až pětilůžkové  bez soc. zařízení na pokoji ,TV se satel. programy,lednička ve společné kuchyňce. Více informací  v sekci Ubytování.

 

 

Restaurace Stadion

 

Restaurace má kapacitu až 100 osob a je otevřena denně od 11:00 do 24:00 hod. Více informací v sekci Restaurace.